Zrównoważony rozwój

Girl in a jacket Od zawsze naszym głównym celem, który nam przyświecał, było zwiększenie świadomości na temat udzielania pierwszej pomocy oraz wiedza na temat tego typu działań. Stawiając na wiedzę w zakresie pierwszej pomocy, wymagamy jej nie tylko od siebie, ale również naszych przyjaciół, pracowników czy partnerów. Tego samego również wymagamy od naszych klientów. Mamy jednak świadomość, że nauka udzielania pierwszej pomocy nie jest wiedzą, którą zdobywamy podczas procesu nauczania. Dlatego chcemy wyjść naprzeciw i ułatwić to. Wiemy, że łatwo dostępny sprzęt do pierwszej pomocy wzbudza ciekawość i zainteresowanie, a co za tym idzie – zwiększa świadomość zjawiska pomocy przedmedycznej.

Girl in a jacket Chcemy, aby każdy wiedział, jak udzielić pierwszej pomocy i gdzie może znaleźć z łatwością do tego sprzęt. Wierzymy, że dzięki łatwo dostępnym sprzętom do udzielania pomocy przedmedycznej, nasza jakość życia i bezpieczeństwo może stanowczo się podwyższyć. Najgorsze co można zrobić, to nic nie zrobić, dlatego chcemy ułatwić najbardziej jak to możliwe, przekazywanie wiedzy na temat udzielania pomocy, stosując jasne i klarowne instrukcje udzielania pierwszej pomocy.

Girl in a jacket Jedna apteczka potrafi uratować aż sześć osób. To jest właśnie siła TraumaKit, który pozwala na łatwą i efektywną pomoc. Dzięki idealnemu wyposażeniu, w apteczkach modułowych zostało zawarte tyle ekwipunku, że z łatwością możemy udzielić pierwszej pomocy kilku osobom. Uczymy się poprzez działanie, dlatego w każdym module zawarta jest instrukcja, służąca pomocy ratownikowi podczas udzielania pomocy.

Girl in a jacket Dobre zdrowie i jakość życia może być podnoszona poprzez małe kroki, wierzymy w to bardzo mocno. Dlatego stawiamy bardzo mocno na ogólnodostępne sprzęty do pierwszej pomocy w przestrzeni publicznej, instytucjach, szkołach, biurach i innych zakładach pracy. Chcemy, aby stało się to nie tylko ekskluzywnym dodatkiem do miejsc, w których codziennie przebywają ludzie, ale żeby stało się to standardem każdej możliwej przestrzeni. Aby wiedza i świadomość udzielania pierwszej pomocy była na wysokim, światowym poziomie.

Masz pytania?

Masz specjalne potrzeby? Potrzebujesz indywidualnego doboru modułów?
Napisz do nas.

    Imię (wymagane)

    Mail (wymagane)

    Treść wiadomości