Co mówią o nas klienci

TRAUMA KIT Apteczka Modułowa (T) – Taktyczny (zielony)

Dostępność: Zapytaj o dostępność
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Cena brutto: 650,00 zł 650.00
Cena netto: 601,85 zł
ilość szt

towar niedostępny

Producent: AEDMAX
Kod produktu: TKS7_MIL

Opis

ZOBACZ JEDYNY ORYGINALNY TRAUMA KIT W AKCJI!

 

TRAUMA KIT Apteczka Modułowa (T) Taktyczny (zielony)


TRAUMA KIT Apteczka Modułowa (T) - Moduł Taktyczny - został stworzony z myślą o osobach związanych z branżą wojskową, operatorach służb mundurowych, strzelcach sportowych oraz właścicielach strzelnic. Ten moduł zawiera także opaskę zaciskową CAT, najskuteczniejszą przy tamowaniu krwotoków. Dzięki modułowi każdy jest w stanie opatrzyć wiele urazów również bez doświadczenia medycznego. Moduł w wersji zielonej - militarnej.
 

TRAUMA KIT W NOWYM WYDANIU! 

Stworzone specjalnie z myślą o entuzjastach militariów, osobach związanych z branżą wojskową, operatorach służb mundurowych oraz właścicielach strzelnic. Ze względu na niebanalny skład Apteczek Modułowych, świetnie nadadzą się jako wyposażenie wozów operatorów bojowych oraz wszelkich miejsc, gdzie musimy liczyć się z większym prawdopodobieństwem aktów przemocy lub terroru. Moduły/zestawy w wersji zielonej, cechuje mniejsza widoczność na polu walki, co znacząco wpływa na bezpieczeństwo osoby udzielającej pomocy.

W ofercie znajdują się moduły, plecaki oraz walizki. Zapoznaj się z nowościami TRAUMA KIT w wydaniu MILITARNYM

 
STWORZONY BY NIEŚĆ POMOC 
Moduł zawiera zarówno typowe materiały opatrunkowe wysokiej klasy jak i elementy kluczowe dla przeżycia poszkodowanych, którzy ucierpieli w wyniku ran postrzałowych. Apteczka wyposażona została w opaskę zaciskową CAT do tamowania krwotoków. Co ważne, zaproponowane elementy nie wymagają w zastosowaniu żadnych szczególnych pozwoleń czy umiejętności, dlatego każdy może z nich korzystać nawet osoba bez doświadczenia medycznego. Zestaw przewiduje miejsce na doposażenie dodatkowych elementów jak np. igły do odbarczania odmy prężnej.
 
Skład Modułów w wersji ZIELONEJ/MILITARNEJ jest taki sam jak w wersji standardowej.  

POMOC W URAZACH KLATKI PIERSIOWEJ 
W przypadku ran drążących klatki piersiowej, obecności odmy otwartej, z pomocą przychodzi opatrunek wentylowy BCS. Jego użycie jest proste i bezpieczne. Szybkie zabezpieczenie takiego urazu, niejednokrotnie decyduje o przeżyciu poszkodowanego. 
 
SPRAWDZONY SCHEMAT DZIAŁANIA 
Apteczka zawiera przydatną instrukcję opisującą postępowanie według protokołu MARCHE, co ma na celu podniesienie efektywności niesienia pomocy. Ponadto opisane są w niej sposoby zabezpieczenia urazów w obrębie kończyn, klatki piersiowej, jak i stref przejściowych. Znalazły się też informacje o protokole MPHAATD i raporcie ATMIST. 
 

W skład zestawu wchodzą:

 • Rękawiczki jednorazowe nitrylowe „ L” – 2 pary
 • Opaska zaciskowa CAT – 1 szt. 
 • Marker permanentny – 1 szt. 
 • Opatrunek indywidualny typu izraelskiego TRAUMA KIT r. 10cm x 4"- 1 szt.
 • Opatrunek indywidualny typu W duży - 1 szt. 
 • Gaza skompresowana 1 szt. 
 • Folia NRC (koc termiczny) – 1 szt. 
 • Nożyczki ratownicze metalowe 16,5 cm – 1 szt.
 • Opatrunek wentylowy typu BCS Chest Seal Vented TRAUMA KIT – 1 szt. 
 • Opatrunek hemostatyczny ChitoGauze XR PRO ChemCon – 1 szt. 
 • Lubrykant- 1 szt.
 • Rurka np. 7.5 – 1 szt. 
 
RÓŻNE POTRZEBY - RÓŻNE KONFIGURACJE 
Stwórz swój punkt pierwszej pomocy z modułem Taktycznym lub wybierz jedno z naszych gotowych rozwiązań. Pamiętaj, że moduł Taktyczny stanowi samodzielny element, który możesz zabrać ze sobą wszędzie gdzie uznasz, że istnieje realne zagrożenie wymagające zabezpieczenia. Zapoznaj się z naszym systemem TraumaKit i wybierz konfigurację, która będzie najbardziej odpowiednia dla Ciebie oraz Twojej firmy. 
 
TAMOWANIE KRWOTOKÓW- FILMY INSTRUKTAŻOWE / сильні крововиливи - навчальні відео.

 
Nasz System Apteczek Modułowych TRAUMA KIT został potrójnie nagrodzony podczas Międzynarodowych Targów Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO 2022. 
 • Złoty Medal od MTP - Międzynarodowe Targi Poznańskie, 
 • Złoty Medal - Wybór Konsumentów SAWO 2022, 
 • Grand Prix SAWO 2022 - Przyznany przez Głównego Inspektora Pracy i Dyrektora Centralnego Instytutu Ochrony Pracy PIB. 

Cieszymy się, że nasza praca nad TRAUMA KIT-ami została tak doceniona! Pragniemy podziękować za zaufanie, wsparcie oraz za wszystkie głosy oddane na nasz System Apteczek Modułowych

 
Dane techniczne: 
 • EAN: 5904194010034 
 • Wielkość: 22cm x 13cm x ok.9 cm 

Nasz System Apteczek Modułowych TRAUMA KIT to nie tylko oryginalny i unikatowy produkt na rynku, ale także jedyny, który oferuje pełną modułowość i elastyczność w personalizacji. Został zaprojektowany i stworzony od podstaw przez specjalistów pierwszej pomocy i ratownictwa. Nasza firma włożyła wiele energii i czasu, aby stworzyć innowacyjny i skuteczny System Apteczek Modułowych. Dlatego też zachęcamy do zakupu jedynego oryginalnego TRAUMA KIT, aby mieć pewność, że otrzymujemy produkt najwyższej jakości na który możemy liczyć w zdarzeniach, gdzie liczy się każda sekunda. Oryginalny TRAUMA KIT to gwarancja bezpieczeństwa w każdej sytuacji. Nasza seria apteczek pierwszej pomocy jest odpowiedzią na potrzeby społeczeństwa i ma na celu zapewnienie jak najlepszej pomocy poszkodowanym w każdych okolicznościach. 

Mamy zaszczyt poinformować, że nasz innowacyjny produkt - apteczka pierwszej pomocy TRAUMA KIT - uzyskał oficjalne zastrzeżenie wzoru przemysłowego, wydane przez Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej. Po przejściu przez kompleksowy proces analizy i weryfikacji, produkt został uznany za unikatowe rozwiązanie i przyznano mu pełną ochronę prawą w zakresie wzoru przemysłowego. Świadectwa rejestracji Wp.31783 oraz Wp.31784.  


Produkty powiązane

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Zadzwoń do nas! 604 887 112
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium