Blog kategorie
Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
Blog chmura tagów
ISO 13485:2016 i ISO 9001:2015
ISO 13485:2016 i ISO 9001:2015

AEDMAX.PL - jesteśmy wyłącznym dystrybutorem urządzeń AED marki Philips w Polsce, a nasze zaplecze to doświadczony team złożony z ratowników, strażaków, instruktorów i specjalistów ds. technologii, jak również pasjonatów pierwszej pomocy.  Stanowimy zespół zajmujący się tworzeniem nowoczesnych systemów bezpieczeństwa - zarówno w miejscach pracy, środkach transportu, jak i miejscach publicznych. Do tej pory zainstalowaliśmy ponad 5 tysięcy defibrylatorów AED wyznaczając tym samym nowe standardy. Projektujemy i wdrażamy programy wczesnego dostępu do defibrylacji (PAD – ang. Public Access Defibrillation). Współpracujemy z organizacjami i samorządami na terenie całego kraju. Wyposażamy instytucje, miejsca i transport publiczny w niezawodny sprzęt i maksymalnie skutecznie zwiększamy zarówno świadomość o tym, jak ważna jest wczesna defibrylacja oraz dostęp do kolejnych urządzeń AED. Poszerzamy i budujemy wiedzę na temat pierwszej pomocy, ponieważ wierzymy, że razem możemy stworzyć społeczeństwo odpowiedzialne i odpowiednio przygotowane do ratowania ludzkiego życia. W tych działaniach nieustannie wspiera nas profesjonalna ekipa kilkudziesięciu instruktorów w całym kraju, którzy przeszkolili już ponad 30 tysięcy osób. 

 

Jesteśmy niekwestionowanym liderem sprzedaży defibrylatorów na polskim rynku. Naszym głównym celem jest zwiększenie społecznej świadomości w zakresie bezpieczeństwa oraz zaspokojenie potrzeb i oczekiwań klientów. Nieustannie pracujemy nad podniesieniem jakości świadczonych usług oraz umocnieniem pozycji rynkowej w swojej specjalności.

 

Działamy w Zintegrowanym Systemie Zarządzania zgodnym z normami PN-EN ISO 9001:2015 oraz PN-EN ISO 13485:2016 wdrożonym z sukcesem w roku 2021, obejmującym system jakości oraz bezpieczeństwa wyrobów medycznych. Całość została w pełni udokumentowana, a swoje zastosowanie znajduje w zakresie obsługi zamówień, magazynowania oraz sprzedaży urządzeń AED. Potrzeba wdrożenia powyżej opisanego Zintegrowanego Systemu Zarządzania podyktowana była rozporządzeniem unijnym z dnia 5 kwietnia 2017 roku – Medical Device Regulation. Nowy MDR wprowadza rozmaite zmiany regulacji dla wyrobów medycznych na rynku UE, które będą sukcesywnie egzekwowane aż do 2025 roku. Niemniej, większość z nich stosuje się od dnia 25 maja 2021 roku.

 

 

 

Zgodnie z Art. 14 Rozporządzeniem 2017/745 obowiązkiem dystrybutora jest sprawdzenie, czy: 

 • wyrób posiada znak CE oraz czy jest dostępna Deklaracja Zgodności
 • na etykiecie i instrukcji używania są informacje w języku wymaganym przez dany kraj
 • dane importera są podane na wyrobie lub w dokumencie towarzyszącym
 • producent nadał wyrobowi kod UDI

 

Na dystrybutorów oraz importerów nałożono również odpowiedzialność za zgodność i bezpieczeństwo wyrobów i w związku z tym mają obowiązek:

 • wstrzymać udostępnianie wyrobów, które mogą nie być zgodne z MDR oraz poinformować o tym producenta i upoważnionego przedstawiciela oraz importera
 • poinformować krajowy organ nadzorczy o wyrobie, który może być sfałszowany lub stwarza poważne ryzyko
 • współpracować z producentem, jego upoważnionym przedstawicielem, importerem oraz właściwymi organami w celu zapewnienia zgodności wyrobu lub wycofania z obrotu lub używania

 

Podobnie jak importerzy, AEDMAX.PL Sp. z o.o. będąc wyłącznym dystrybutorem urządzeń AED marki Philips zobligowany jest do:

 • zapewnienia warunków przechowywania lub transportu zgodnie z instrukcjami producenta
 • prowadzenia rejestru reklamacji wyrobów niezgodnych oraz przypadków wycofania z używania i wycofania z obrotu, a także informowania producenta i upoważnionego przedstawiciela oraz importera
 • przekazywania informacji o reklamacjach i podejrzewanych incydentach pochodzących od pracowników służby zdrowia, pacjentów lub użytkowników, do producenta i upoważnionego przedstawiciela oraz importera

 

Doskonaląc Zintegrowany System Zarządzania zgodny z normami PN-EN ISO 9001:2015, PN-EN ISO 13485:2016 oraz wymaganiami prawa w zakresie nadzorowania zamówień i sprzedaży urządzeń medycznych osiągamy postawione sobie cele. Zarządzając strategicznie naszą spółką pragniemy skoordynować działania podejmowane w zakresie bezpieczeństwa produktów medycznych z punktu widzenia naszych klientów, co zapewnia długofalowy rozwój firmy. Nieustannie definiujemy i aktualizujemy politykę jakości i bezpieczeństwa, które realizowane są poprzez:

 • rozwój współpracy z dostawcami, co stanowi gwarancję wysokiej jakości dostaw
 • rzetelną obsługę klienta oraz stałe doskonalenie działań w tym obszarze
 • utrzymanie jakości oraz bezpieczeństwa produktu
 • gwarancję właściwych procesów obsługi zamówień, magazynowania, sprzedaży oraz wymiany akcesoriów zużywalnych zgodnie ze specyfikacją producenta wyrobów medycznych
 • wykonywanie wszelkich działań w sposób minimalizujący powstanie zagrożeń dla bezpieczeństwa wyrobu medycznego
 • dbałość o środowisko naturalne
 • planowe i systematyczne podnoszenie kompetencji zawodowych pracowników firmy
 • rozwój postawy projakościowej oraz poczucie odpowiedzialności pracowników za bezpieczeństwo dostarczanych wyrobów medycznych
 • przestrzeganie zasad zrównoważonego rozwoju

 

Zawsze działamy etycznie stosując zasadę nieustannego doskonalenia standardów współpracy, trwałości i jakości oraz bezpieczeństwa wyrobów medycznych. Równolegle pracujemy nad systemem szkoleń użytkowników urządzeń oferowanych przez naszą firmę. 

 

Firma AEDMAX.PL zawsze w sposób profesjonalny i sumienny dopełnia obowiązków wynikających z wiążących ją z kontrahentami umów, niejednokrotnie angażując się w zadania wybiegające poza ich zakres. Warty podkreślenia jest również fakt sprawnej i terminowej realizacji dostaw urządzeń oraz wsparcia w realizacji projektów na każdym etapie ich trwania. Relację z naszymi partnerami biznesowymi budujemy w oparciu o wzajemne zaufanie. Ogromnym atutem AEDMAX.PL jest sprawna i kompleksowa obsługa klienta indywidualnego oraz zamówień internetowych. Nieustannie pracujemy nad poszerzeniem naszego portfolio, aby sprostać wymaganiom oraz potrzebom naszych      partnerów. Chętnie dzielimy się wiedzą oraz pomysłami pozwalającymi z sukcesem realizować założenia biznesowe. Zapewniamy profesjonalne wsparcie merytoryczne naszego zespołu oraz gwarantujemy pełną dostępność produktów, jak również sprawną realizację zamówień.

 

Wysokie kwalifikacje osób budujących AEDMAX.PL, nastawienie na potrzeby klienta, doskonała organizacja oraz pełne zaangażowanie stanowią wizytówkę firmy.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Zadzwoń do nas! 604 887 112
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium