Nasz model cenowy

Girl in a jacket  Nasz model sprzedaży jest bardzo prosty. Poprzez rezygnację z dodatkowych dystrybutorów i partnerów, klient nie jest obarczony dodatkowymi kosztami w naszych produktach. Dzięki samodzielnej produkcji, bez współpracy z pośrednikami czy dystrybutorami, nasze produkty są tworzone w 100% przez nas. Od pierwszych pomysłów, poprzez komponowanie apteczek aż po finalny produkt – z dumą możemy powiedzieć, że jest to całkowicie nasze dzieło.

Girl in a jacket  Tworząc produkty, które mają ratować ludzkie życie, zależy nam na najwyższym standardzie, ale również bardzo łatwej dostępności tak, aby każdego było na nią stać. Produkcja odbywa się w naszych fabrykach. Jesteśmy pewni tego, co tworzymy. Jakość i poziom sprzętu tworzony jest w oparciu o najnowszą technologię, dzięki czemu nasze produkty przetrwają każde warunki, aby nieść pomoc nawet w tych najtrudniejszych.

Girl in a jacket  Obniżamy i redukujemy koszty, a nie oszczędzamy na nich. Takie działania nie wpływają na jakość produktu. Dzięki braku przechodzenia produktu z jednych rąk do drugich realizacja produktu jest cztery razy krótsza niż przy klasycznym modelu sprzedaży. Mamy całkowitą pewność co do sprzedawanych produktów. Klient płaci za bezpieczeństwo, które chce zapewnić sobie, swoim pracownikom albo swoim uczniom, a nie za przenoszenie projektu z rąk do rąk i produkcji przez kilka nieznanych fabryk.

Jesteśmy dumni, że możemy pochwalić się naszym własnym modelem sprzedaży, który oparty jest w 100% na naszej pracy. Nasi klienci bardzo cenią sobie naszą samodzielność i jakość, którą prezentujemy.

Model cenowy TRAUMAKIT:

Model cenowy innych marek:

W DOBRYM SKŁADZIE

Wybierając każdy z elementów wyposażenia pragnęliśmy znaleźć równowagę pomiędzy wyposażeniem specjalistycznym, a tradycyjną apteczką zawierającą opatrunki, gazy.

DOŚWIADCZENIE RATOWNICZE

System Trauma Kit powstał w oparciu o długoletnie doświadczenie ratowników medycznych, strażaków, i pracowników służb w Polsce. Pragniemy, aby poziom bezpieczeństwa był na najwyższym poziomie. System modułowy, który stworzyliśmy ma pomóc w prostym i szybkim udzielaniu pierwszej pomocy.

PRODUKT OD A DO Z

System apteczek modułowych opracowaliśmy na bazie zdarzeń dnia codziennego od zranienia po krwotok czy złamanie. Każdy z modułów posiada skrót w postaci litery, symbolizująca zdarzenie, od którego jest zaczerpnięta nazwa modułu.

Masz pytania?

Masz specjalne potrzeby? Potrzebujesz indywidualnego doboru modułów?
Napisz do nas.

    Imię (wymagane)

    Mail (wymagane)

    Treść wiadomości